Logar Tıkanıklığı Açma

Kamera ve görüntüleme cihazları, logarınızın neden tıkandığını yansıtan teknoloji harikası cihazlardır, Logar tıkanıklığı açma için firmamızdan destek alabilirsiniz. Bursa Tıkalı Gider Açma tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntüler, tespit edilen sorun neticesinde, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Logarlar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır. Tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, poşet, çocuk bezleri, pedler, plastik sert cisimler gibi tuvalete atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanır. Moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması ile tıkanır, Logar’ın içe çökmesinden dolayı tıkanır. Buski ye bağlı kanalların tıkanması sonucu, logarların geri taşmasına sebep olur.

Tıkanan logarlara yapılan bilinçsiz müdahaleler unutmayınız ki büyük hasar yaratabilir ve daha büyük problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bursa Tıkalı Gider Açma Servisi  iş yeri ve evlerinizde tıkanan logarları açmak için son teknoloji ekipmanlar ile etrafı kirletmeden, dökmeden, kırmadan yapmaktadır. Tek yapmanız gereken bu gibi durumlarında Bursa logar tıkanıklığı açan firmamız ile iletişime geçmek olacaktır.

TELEFON
Tel: 0506 641 79 65
ADRES
Hamitler Mh. 5.Tunç Sk. No: 3-1

HEMEN ARAYIN!

Gider ve Tıkanıklık Açma; Altyapı Tesisat Arızasında Bizi 7/24 Arayabilir; Hizmet Talebinde Bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın